BBM BETA Ursus Orienteering

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 12) ? H10N BBM9700 Perinka Simon 8.00 25.00 Kc ( 7) 410398 H55C BBM5100 Denemarek Oldrich 13.00 40.00 Kc ( 10) 52764 H21C BBM7205 Fiala Jan 14.00 40.00 Kc ( 13) 219331 H10C BBM9800 Ptacek Patrik 22.00 25.00 Kc ( 11) 301292 H10C BBM9600 Ptacek Pavel 28.00 25.00 Kc ( 9) ? D35C BBM6550 Perinkova Irena 49.00 40.00 Kc ( 8) 53271 H21C BBM6508 Ptacek Pavel 66.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 235.00 Kc

CHT SK Chrast

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 82) 53175 HDR CHT9901 Svec Petr 0.00 25.00 Kc ( 83) 53199 HDR CHT9902 Svec Martin 0.00 25.00 Kc ( 46) 52327 H45C CHT5801 Stefec Jaroslav 5.00 40.00 Kc ( 66) 416226 D18C CHT8852 Stursova Michaela 5.00 40.00 Kc ( 72) 53153 H14C CHT9106 Novotny Matej 6.00 25.00 Kc ( 68) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 8.00 40.00 Kc ( 65) 04633 H18C CHT8801 Zahorec Matous 9.00 40.00 Kc ( 81) 53145 H12C CHT9502 Novotny Vojtech 9.00 25.00 Kc ( 40) 232867 H10N CHT Pravec David 10.00 25.00 Kc neregistro ( 42) 51953 H45C CHT5301 Matras Jaroslav 11.00 40.00 Kc ( 58) 51982 D21C CHT8251 Matrasova Vendula 11.00 40.00 Kc ( 77) 232880 H14C CHT9209 Jelinek Michal 14.00 25.00 Kc ( 43) 51955 H45C CHT5501 Zemlicka Zbynek 15.00 40.00 Kc ( 70) 53156 H16C CHT9103 Hajek Lukas 15.00 40.00 Kc ( 79) 53155 H12C CHT9401 Jelinek Lukas 15.00 25.00 Kc ( 73) 53173 D16C CHT9152 Bouckova Lenka 16.00 40.00 Kc ( 57) 515504 D21C CHT8053 Blechova Lenka 17.00 40.00 Kc ( 67) 49831 D18C CHT8854 Bulvova Tereza 17.00 40.00 Kc ( 47) 51897 D45C CHT5852 Jansova Alena 18.00 40.00 Kc ( 44) 53157 H45C CHT5502 Zahorec Frantisek 19.00 40.00 Kc ( 61) 52304 H21C CHT8601 Kysilko Zdenek 20.00 40.00 Kc ( 78) 232865 H12C CHT9301 Marek Vojtech 21.00 25.00 Kc ( 74) 52158 H14C CHT9202 Krejsa Vladimir 22.00 25.00 Kc ( 41) 51949 H45C CHT4801 Starka Frantisek 23.00 40.00 Kc ( 55) 53142 D14C CHT7854 Cetverikova Zdenka 26.00 25.00 Kc ( 71) 53148 H16C CHT9105 Burkon Tomas 27.00 40.00 Kc ( 75) 53151 H14C CHT9206 Smid Jakub 28.00 25.00 Kc ( 51) 53167 D21C CHT7151 Svecova Iva 29.00 40.00 Kc ( 80) 53141 H12C CHT9501 Hledik Jakub 31.00 25.00 Kc ( 64) 53177 D21D CHT8751 Smidova Stanislava 34.00 40.00 Kc ( 76) 53174 H14C CHT9208 Lustyk Martin 38.00 25.00 Kc ( 69) 04632 H16C CHT9101 Stefec Jaroslav 39.00 40.00 Kc ( 48) 51899 H35C CHT6049 Kopacek Miroslav 40.00 40.00 Kc ( 45) 51957 D35C CHT5751 Zemlickova Jindra 41.00 40.00 Kc ( 50) 04638 H21D CHT7001 Vacek Frantisek 43.00 40.00 Kc ( 49) 08700 D21C CHT6655 Bulvova Hana 47.00 40.00 Kc ( 63) 52175 H21C CHT8701 Krejsa Jan 48.00 40.00 Kc ( 62) 04635 D21D CHT8653 Zahorcova Alzbeta 50.00 40.00 Kc ( 53) 51977 H21D CHT7701 Nechanicky Radim 51.00 40.00 Kc ( 59) 52302 H21D CHT8401 Kuban Jiri 55.00 40.00 Kc ( 54) 51978 H21D CHT7801 Malina Leos 59.00 40.00 Kc ( 52) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 62.00 40.00 Kc ( 60) 52303 H21C CHT8505 Kuban Michal 68.00 40.00 Kc ( 56) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomas 78.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 1565.00 Kc

CTB SK Chotebor

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 14) 53133 HDR CTB0001 Vobornik Jakub 0.00 25.00 Kc ( 38) 53200 HDR CTB9901 Zanda Jan 0.00 25.00 Kc ( 31) 53137 H14C CTB9201 Zanda Matej 8.00 25.00 Kc ( 37) 04536 D12C CTB9451 Vobornikova Alena 10.00 25.00 Kc ( 28) 04681 H21C CTB8901 Hajek Stepan 12.00 40.00 Kc ( 35) 232855 D14C CTB9351 Novakova Alzbeta 14.00 25.00 Kc ( 24) 51830 H21C CTB7901 Stastny Karel 16.00 40.00 Kc ( 29) 53134 H16C CTB9102 Zemlicka Tomas 17.00 40.00 Kc ( 36) 416222 H12C CTB9402 Stastny Jan 17.00 25.00 Kc ( 32) 232866 H14C CTB9203 Malek Jiri 20.00 25.00 Kc ( 22) 51829 D21C CTB7351 Stastna Alena 27.00 40.00 Kc ( 33) 04752 D14C CTB9252 Vobornikova Katerina 30.00 25.00 Kc ( 21) 53136 D21D CTB7151 Zemlickova Tereza 32.00 40.00 Kc ( 30) 53114 H16C CTB9103 Cejka Petr 33.00 40.00 Kc ( 34) 53411 H14C CTB9301 Gregor Petr 34.00 25.00 Kc ( 19) 53132 D35C CTB6852 Gregorova Bibiana 35.00 40.00 Kc ( 26) 51838 D21C CTB8351 Gregorova Lenka 37.00 40.00 Kc ( 16) 51836 H35C CTB6601 Vobornik Petr 38.00 40.00 Kc ( 25) 232874 D21D CTB8061 Pelikanova Lenka 38.00 40.00 Kc ( 143) 04678 H21D CTB7910 Hanousek Martin 41.00 40.00 Kc neregistro ( 20) 232871 D21D CTB7051 Stastna Hana 44.00 40.00 Kc ( 15) 232857 D21D CTB6551 Novakova Alena 52.00 40.00 Kc ( 23) 232875 H21D CTB7802 Klusacek Ludek 53.00 40.00 Kc ( 17) 53140 H35C CTB6701 Zanda Jan 54.00 40.00 Kc ( 18) 51837 D35C CTB6851 Vobornikova Eva 55.00 40.00 Kc ( 27) 232869 D21C CTB8753 Fialova Hana 57.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 905.00 Kc

FJI SK Free Jihlava

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 39) 51989 H55C FJI5106 Blecha Ladislav 19.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

JHB TJ Jiskra Havlickuv Brod

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 84) 49830 HDR JHB0151 Kopecka Kristyna 0.00 25.00 Kc ( 94) 52359 HDR JHB9951 Kopecka Sarka 0.00 25.00 Kc ( 268) 52357 HDR JHB Kolasny Jan 0.00 25.00 Kc neregistro ( 89) 52369 D21C JHB8051 Tomsu Lucie 5.00 40.00 Kc ( 92) 49820 D16C JHB9154 Stastnikova Katerina 8.00 40.00 Kc ( 90) 53615 D18C JHB8952 Kralova Iveta 15.00 40.00 Kc ( 91) 04682 H16C JHB9103 Kaser Dan 23.00 40.00 Kc ( 93) 04630 D14C JHB9351 Kralova Linda 24.00 25.00 Kc ( 85) 52360 H45C JHB6001 Kopecky Zdenek 25.00 40.00 Kc ( 267) 52356 D21C JHB8753 Hrstkova Vladena 31.00 40.00 Kc ( 86) 49829 H35C JHB6301 Kuncir Jaroslav 36.00 40.00 Kc ( 87) 49816 D21D JHB6452 Kuncirova Milena 40.00 40.00 Kc ( 266) 52358 D35C JHB6051 Hrstkova Dana 43.00 40.00 Kc ( 88) 53630 H21D JHB7801 Vasek Miroslav 49.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 500.00 Kc

JPV SK Prostejov, oddil OB Junior

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 95) 52353 H21C JPV8603 Stupal Frantisek 74.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

KON KOB Konice

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 96) 08908 H21C KON7931 Krticka Jan 80.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

KSU Klub vytrvalostnich sportu Sum

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 1) 52963 H35C KSU6345 Rajnosek Zdenek 52.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 0.00 Kc

KTA SK Kotnov Tabor

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 100) 232351 D16C KTA9051 Zemanova Petra 12.00 40.00 Kc ( 101) 410750 H14C KTA9201 Hudecek Petr 18.00 25.00 Kc ( 97) 416338 D45C KTA4351 Hudeckova Alena 22.00 40.00 Kc ( 98) 232359 D21D KTA6351 Zemanova Alena 42.00 40.00 Kc ( 99) 301647 D21D KTA6951 Hudeckova Helena 48.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 185.00 Kc

LBM TJ Lokomotiva-Ingstav Brno

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 102) 52060 D21C LBM8451 Janska Eva 49.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

MKP SK Meteor Kacerov Praha

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 103) 51706 H21C MKP4700 Koc Zdenek 44.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

OSN SK Orientacni sporty Nove Mest

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 106) 51969 D21C OSN6955 Kamenicka Lenka 13.00 40.00 Kc ( 110) 51995 H12C OSN9549 Kamenicky Jeronym 13.00 25.00 Kc ( 108) 08023 H14C OSN9248 Cernik Vaclav 16.00 25.00 Kc ( 105) 08011 H45C OSN6025 Cernik Zdenek 17.00 40.00 Kc ( 107) 51990 H21C OSN9036 Kamenicky Matej 32.00 40.00 Kc ( 109) 51993 H14C OSN9339 Kamenicky Tobias 32.00 25.00 Kc ( 104) 51960 H21C OSN6004 Kamenicky Radan 54.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 235.00 Kc

PZR SKP Zdar nad Sazavou

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 146) 00128 HDR PZR9901 Milicevic Marin 0.00 25.00 Kc ( 133) 08705 H18C PZR8904 Havelka Pavel 3.00 40.00 Kc ( 136) 53655 D16C PZR9052 Lichovnikova Alena 4.00 40.00 Kc ( 141) 08701 H12C PZR9501 Vesely Jan 5.00 25.00 Kc ( 131) 04540 D18C PZR8851 Kucerova Marie 7.00 40.00 Kc ( 113) 53651 H55C PZR4501 Dobias Jaroslav 9.00 40.00 Kc ( 130) 49824 H18C PZR8814 Hladilek Jan 11.00 40.00 Kc ( 140) 53125 H12C PZR9303 Patek Jaroslav 11.00 25.00 Kc ( 145) 220400 D12C PZR9559 Dolezelova Katerina 14.00 25.00 Kc ( 112) 49847 H55C PZR4321 Pospisil Jiri 15.00 40.00 Kc ( 114) 08704 D45C PZR4859 Kucerova Anna 16.00 40.00 Kc ( 135) 04680 D16C PZR9051 Kucerova Lucie 18.00 40.00 Kc ( 132) 232483 D18C PZR8853 Lapcakova Nadezda 19.00 40.00 Kc ( 134) 08707 H16C PZR9002 Pavlik David 19.00 40.00 Kc ( 139) 232496 D14C PZR9251 Urbanova Johana 20.00 25.00 Kc ( 115) 52308 H55C PZR4901 Pelz Lubomir 21.00 40.00 Kc ( 117) 52310 H45C PZR5201 Sima Ladislav 21.00 40.00 Kc ( 121) 301209 H35C PZR6008 Kinc Vladimir 22.00 40.00 Kc ( 116) 49821 D45C PZR5051 Krizova Zdenka 24.00 40.00 Kc ( 144) 00127 H12C PZR9505 Malek Jan 25.00 25.00 Kc ( 123) 53675 H35C PZR6401 Lichovnik Tomas 26.00 40.00 Kc ( 138) 232348 H14C PZR9202 Sitar Vaclav 26.00 25.00 Kc ( 111) 08706 H55C PZR3904 Nepejchal Bohumil 27.00 40.00 Kc ( 118) 232741 H35C PZR5309 Novohradsky Jan 32.00 40.00 Kc ( 142) 53149 H12C PZR9502 Skryja Ondrej 33.00 25.00 Kc ( 126) 219332 H21D PZR6707 Vesely Ivo 35.00 40.00 Kc neregistro ( 137) 08711 H16C PZR9101 Vesely Martin 37.00 40.00 Kc ( 128) 08710 H21D PZR7801 Kriz Martin 39.00 40.00 Kc ( 120) 08698 H35C PZR5801 Pavlik Ladislav 42.00 40.00 Kc ( 127) 232492 D21D PZR6868 Vesela Dana 46.00 40.00 Kc neregistro ( 129) 08708 H21D PZR7838 Sima Pavel 47.00 40.00 Kc ( 122) 04644 H35C PZR6106 Skryja Borivoj 50.00 40.00 Kc ( 124) 52307 D35C PZR6460 Kucerova Vladimira 51.00 40.00 Kc ( 119) 51900 D21C PZR5654 Rosecka Alena 53.00 40.00 Kc ( 125) 410394 H35C PZR6701 Suk Marek 56.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 1280.00 Kc

RUZ TJ Ruzena

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 150) 51923 D21C RUZ8151 Kodysova Eva 7.00 40.00 Kc ( 152) ? D18C RUZ8857 Lazarkova Jana 9.00 40.00 Kc ( 147) 51920 H55C RUZ5105 Kodys Vaclav 17.00 40.00 Kc ( 149) 51780 D21C RUZ8051 Kodysova Hana 21.00 40.00 Kc ( 151) 416123 D21C RUZ8753 Lazarkova Dita 33.00 40.00 Kc ( 148) 53500 H21C RUZ8001 Poledna Miroslav 38.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 240.00 Kc

SJH TJ Slovan Jindrichuv Hradec

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 160) ? D14C SJH9352 Sramkova Michaela 12.00 25.00 Kc ( 161) ? D12C SJH9451 Benesova Jana 16.00 25.00 Kc ( 159) ? D14C SJH9351 Benesova Iveta 18.00 25.00 Kc ( 157) ? H35C SJH7001 Benes Jan 24.00 40.00 Kc ( 164) ? D10N SJH9751 Parkanova Veronika 24.00 25.00 Kc ( 153) 301345 H55C SJH4201 Grundel Ivan 25.00 40.00 Kc ( 163) ? D10N SJH9551 Kubickova Bara 28.00 25.00 Kc ( 162) ? D10N SJH9453 Romanovska Frantiska 32.00 25.00 Kc ( 154) 301356 D35C SJH5755 Jirku Zdenka 33.00 40.00 Kc ( 156) 51141 H35C SJH6901 Kubicko Petr 44.00 40.00 Kc ( 158) 00109 D35C SJH7051 Benesova Iva 53.00 40.00 Kc ( 155) 51140 H35C SJH6801 Parkan Jiri 60.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 390.00 Kc

SJI OK Jihlava

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 173) 219248 TPR SJI6851 Sucha Eva 0.00 40.00 Kc ( 201) 00140 HDR SJI9851 Petrackova Kristyna 0.00 25.00 Kc ( 203) 00112 HDR SJI9854 Vackova Anna 0.00 25.00 Kc ( 204) 00124 HDR SJI9903 Kafka Matej 0.00 25.00 Kc ( 194) 301283 D18C SJI9251 Petrackova Klara 3.00 40.00 Kc ( 179) 51774 H21C SJI7823 Prosek Michal 4.00 40.00 Kc ( 190) 53452 D16C SJI9056 Reznickova Tereza 6.00 40.00 Kc ( 198) 232322 H12C SJI9601 Cech Jan 7.00 25.00 Kc ( 193) 301219 H14C SJI9203 Skrabanek Matej 10.00 25.00 Kc ( 187) 52962 D18C SJI8951 Vondrakova Katerina 11.00 40.00 Kc ( 196) 219247 D14C SJI9351 Tepla Barbora 16.00 25.00 Kc ( 178) 51772 H21C SJI7419 Lauerman Jan 18.00 40.00 Kc ( 185) 52305 D21C SJI8756 Panackova Lucie 19.00 40.00 Kc ( 166) 301240 D45C SJI4275 Boudna Jaroslava 20.00 40.00 Kc ( 189) 301266 D16C SJI9055 Boudova Zuzana 20.00 40.00 Kc ( 188) 52335 D18C SJI8956 Kafkova Tereza 21.00 40.00 Kc ( 165) 52162 H55C SJI3325 Matejka Leo 23.00 40.00 Kc ( 195) 301293 H14C SJI9303 Jakoubek Jakub 24.00 25.00 Kc ( 200) 253124 H10C SJI9702 Fryba Dominik 24.00 25.00 Kc ( 169) 301300 H35C SJI6101 Dokulil Miroslav 28.00 40.00 Kc ( 197) 301239 H12C SJI9401 Pokorny Ondrej 29.00 25.00 Kc ( 199) 00111 H10C SJI9602 Vacek Vojtech 30.00 25.00 Kc ( 202) 232329 D10N SJI9852 Cechova Tereza 30.00 25.00 Kc ( 170) 301373 D35C SJI6250 Dokulilova Eva 31.00 40.00 Kc ( 191) 301218 H16C SJI9102 Snobr Michal 31.00 40.00 Kc ( 180) 52298 D21C SJI7850 Chudikova Barbora 35.00 40.00 Kc ( 183) 52325 H21C SJI8600 Benes Lukas 36.00 40.00 Kc ( 192) 301278 H14C SJI9201 Suchy Jiri 36.00 25.00 Kc ( 172) 253125 H21D SJI6802 Fryba Robert 37.00 40.00 Kc ( 184) 301257 D21C SJI8755 Kratochvilova Lucie 43.00 40.00 Kc ( 171) 52968 D35C SJI6355 Jahodova Marie 45.00 40.00 Kc ( 167) 301246 H35C SJI5801 Benes Vladimir 48.00 40.00 Kc ( 186) 301294 D21C SJI8763 Madrova Hana 55.00 40.00 Kc ( 174) 00110 H21D SJI6901 Vacek Milan 57.00 40.00 Kc ( 175) 53193 D35C SJI6951 Cechova Zuzana 59.00 40.00 Kc ( 181) 52331 H21C SJI8306 Kadlec Jan 60.00 40.00 Kc ( 168) 301295 H35C SJI6001 Kafka Vaclav 64.00 40.00 Kc ( 182) 51765 D21C SJI8452 Tvaruzkova Petra 65.00 40.00 Kc ( 176) 51770 H21C SJI7104 Venhoda Milan 82.00 40.00 Kc ( 177) 500580 H21C SJI7313 Prasil Marek 86.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 1420.00 Kc

TBM TJ Tesla Brno

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 272) 410324 TPR TBM6363 Jaskova Monika 0.00 40.00 Kc ( 271) 410702 H16C TBM9110 Jasek Jindrich 21.00 40.00 Kc ( 281) 53264 H21C TBM7633 Prochazka Jiri 22.00 40.00 Kc ( 282) 53269 H21C TBM7511 Hajek Ondrej 42.00 40.00 Kc ( 264) 53261 D35C TBM5855 Kucharova Ada 47.00 40.00 Kc ( 280) 500167 H21C TBM7447 Barrable Nick 72.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 240.00 Kc

TEM KOB Temelin

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 265) 301360 H21C TEM7901 Korecky Miroslav 70.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

TJH TJ OK Tolar

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 3) 51353 D12C TJH9451 Ticha Tereza 20.00 25.00 Kc ( 6) 232421 H12C TJH9402 Cizek Petr 27.00 25.00 Kc neregistro ( 4) 51355 H16C TJH9201 Tichy Tomas 29.00 40.00 Kc ( 2) 51925 D35C TJH6451 Ticha Jana 39.00 40.00 Kc ( 5) 51929 H21C TJH6401 Tichy Martin 52.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 170.00 Kc

TTR OOB Trebic

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 205) 52235 HDR TTR0101 Nespor Jan 0.00 25.00 Kc ( 206) ? HDR TTR0102 Kratina Ondrej 0.00 25.00 Kc neregistro ( 226) ? H18C TTR8802 Piro Matej 5.00 40.00 Kc ( 210) 52251 H45C TTR5401 Koudelny Jiri 7.00 40.00 Kc ( 211) 303960 H45C TTR5601 Klusacek Martin 9.00 40.00 Kc ( 231) 232497 D16C TTR9051 Fialova Zuzana 10.00 40.00 Kc ( 207) 416215 H55C TTR3601 Kruml Frantisek 11.00 40.00 Kc ( 234) 224907 H14C TTR9302 Koutny Tomas 12.00 25.00 Kc ( 235) 232500 D12C TTR9451 Fialova Vera 12.00 25.00 Kc ( 208) 52252 H45C TTR5201 Oralek Miroslav 13.00 40.00 Kc ( 228) ? H16C TTR9005 Kohout Daniel 13.00 40.00 Kc ( 232) 00116 D18C TTR9151 Klusackova Zuzana 13.00 40.00 Kc ( 216) 220397 D45C TTR6153 Fialova Dana 14.00 40.00 Kc ( 220) 52230 D21C TTR7852 Dvorackova Jana 23.00 40.00 Kc ( 221) 52246 H21C TTR7901 Veznik Roman 24.00 40.00 Kc ( 209) 52253 D45C TTR5351 Oralkova Libuse 26.00 40.00 Kc ( 233) 303912 H14C TTR9301 Klusacek Jan 30.00 25.00 Kc ( 224) 515159 H21C TTR8201 Kriz Lukas 34.00 40.00 Kc ( 230) 224906 H16C TTR9007 Koutny Michal 35.00 40.00 Kc ( 222) 224888 D21D TTR8151 Lhotska Jana 36.00 40.00 Kc ( 214) 52237 D35C TTR6151 Syslova Iva 37.00 40.00 Kc ( 225) 515158 D21C TTR8551 Ratkovska Lenka 39.00 40.00 Kc ( 229) 232859 H16C TTR9006 Ruzicka Adam 41.00 40.00 Kc ( 219) 52240 H21D TTR7701 Dvoracek Jan 45.00 40.00 Kc ( 213) ? H35C TTR6103 Koutny Vladimir 46.00 40.00 Kc neregistro ( 215) 303944 D35C TTR6152 Klusackova Jitka 57.00 40.00 Kc ( 217) 52238 H35C TTR6202 Sysel Svatobor 58.00 40.00 Kc ( 218) 52242 D21C TTR7251 Nesporova Marie 59.00 40.00 Kc ( 223) 52247 D21C TTR8152 Dosbabova Magda 63.00 40.00 Kc ( 212) 52248 H35C TTR6101 Nespor Jan 66.00 40.00 Kc ( 227) 303927 H21C TTR8901 Klusacek Matej 88.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 1165.00 Kc

VBM VSK MZLU Brno

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 241) 53699 H21C VBM8702 Koci Martin 10.00 40.00 Kc ( 270) 410320 H12C VBM9501 Jordanov Alexandr 23.00 25.00 Kc ( 238) 515090 H21C VBM6201 Pulec Pavel 26.00 40.00 Kc ( 237) 53217 H35C VBM4732 Chmelik Ales 30.00 40.00 Kc ( 240) 49675 D21D VBM8253 Chmelikova Katerina 30.00 40.00 Kc ( 242) 301547 H21C VBM8801 Braveny Adam 30.00 40.00 Kc ( 236) 49651 H35C VBM4410 Bauer Emil 34.00 40.00 Kc ( 239) 53285 H21C VBM8103 Mazal Zdenek 56.00 40.00 Kc ( 269) 410321 H35C VBM6501 Jordanov Nikolaj 62.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 345.00 Kc

VOV VSK VSB TU Ostrava

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 273) 51894 H21C VOV8501 Drahokoupil Ales 28.00 40.00 Kc neregistro
VKLAD CELKEM 40.00 Kc

ZBM SK Zabovresky Brno

08.04.2006 3. Liga Vysociny - startovni listina


id.c. st.c SI kat. reg.cis prijmeni a jmeno start vklad
( 254) 301212 H18C ZBM8836 Dedic Filip 1.00 40.00 Kc ( 247) 00121 H21C ZBM8001 Konig Lukas 6.00 40.00 Kc ( 279) 232031 H18C ZBM9101 Zimmermann Stepan 7.00 40.00 Kc ( 251) 52330 D21C ZBM8658 Palatova Petra 9.00 40.00 Kc ( 263) 00104 H10N ZBM9805 Prochazka Jiri 12.00 25.00 Kc ( 258) 232040 H18C ZBM9005 Nykodym Milos 13.00 40.00 Kc ( 274) 00106 D16C ZBM9151 Kolarikova Anna 14.00 40.00 Kc ( 255) 52025 D21C ZBM8860 Rambouskova Hana 15.00 40.00 Kc ( 275) 00114 D12C ZBM9454 Svobodova Klara 18.00 25.00 Kc ( 262) 230664 H12C ZBM9422 Jasek Otakar 19.00 25.00 Kc ( 277) 00122 D14C ZBM9256 Zavrelova Jana 22.00 25.00 Kc neregistro ( 256) 52064 D21C ZBM8870 Stepanska Adela 25.00 40.00 Kc ( 259) 53489 H16C ZBM9102 Jemelik Hynek 25.00 40.00 Kc ( 276) 00119 H10C ZBM9500 Svoboda Lukas 26.00 25.00 Kc neregistro ( 261) 53722 D14C ZBM9353 Koporova Petra 28.00 25.00 Kc ( 260) 49313 D14C ZBM9351 Jemelikova Denisa 32.00 25.00 Kc ( 248) 52054 H21C ZBM8242 Brabec Jaroslav 40.00 40.00 Kc ( 246) 52007 D21C ZBM7861 Kadlecova Eva 41.00 40.00 Kc ( 257) 49376 D21C ZBM8966 Kabathova Eva 45.00 40.00 Kc ( 278) 00101 H21C ZBM7207 Zridkavesely Libor 46.00 40.00 Kc ( 244) 53201 H21C ZBM7502 Vesely Martin 50.00 40.00 Kc ( 253) 52075 D21C ZBM8751 Stratilova Marie 51.00 40.00 Kc ( 252) 515117 H21C ZBM8701 Mazur Martin 58.00 40.00 Kc ( 243) 232005 D21C ZBM5582 Kabathova Jitka 61.00 40.00 Kc ( 249) 08871 H21C ZBM8433 Kabath David 64.00 40.00 Kc ( 250) 49689 H21C ZBM8503 Stehlik Martin 76.00 40.00 Kc ( 245) 00130 H21C ZBM7609 Patek Richard 84.00 40.00 Kc
VKLAD CELKEM 975.00 Kc